Rozloučení se sezónou 2012 5.4.2013

Nejdříve jsme si trochu zaběhali v místní škole. Poté jsme šli do baru XXX, kde jsme měli každý kofolu a poté přijela pizza. 14 pizz se jen tak na jednom místě nevidí. Každý měl asi jednu pizzu, ale bylo to dohromady, každý si bral jakou chtěl. Sešlo se nás 12, což byla druhá nejvyšší účast v zimní přípravě. Chtěli bychom poděkovat pizzařovi Lukášovi a paní hospodské Aničce, dále našim trenérům, kteří zorganizovali tuto akci a skvěle nás trénují celou zimní přípravu.

Turnaj 23.2.2013 Štramberk

Na turnaji ve Štramberku jsme obsadili poslední místo, zvítězil domácí Štramberk

Turnaj 29.12.2012 Kopřivnice

Na turnaji v Kopřivnice jsem obsadili 6.místo.

Kunín-Ženklava 21.10.2012

Dnes jsme si chtěli tento zápas užít. Bylo to naše poslední vystoupení na podzim. Od prvních minut to byla překopávaná a čekalo se kdo první vystřelí s nějakou taktikou. Po rohovém kopu Kunína se míč dotkl ruky našeho hráče, kterou si chránil žebra a byla neprávem odpískaná penalta, kterou také proměnili. Na druhé straně byla také odpískaná po faulu na Dominik Heiniše v pokutovém území. Nařízenou penaltu bezpečně proměníl Dominik Hykl. Do poločasu jsme ještě 3 krát inkasovali po chybě obrany, kdy si špatně obsadili hráče. A tak poločas skončil 1:4 z našeho pohledu. Do druhého poločasu jsme dali vše a také ta hra vypadala podle toho. Po krásném úniku Dominika Hykla, když si obrál celou obranu a skóroval na 2:4. Poté jsme měli ještě pár dobrých šancí, ale už jsme žádnou neproměnili. Soupeř ještě přidal jednu branku nakonec a konec utkání 5:2 pro Kunín.

Trojanovice-Bystré-Ženklava 13.10.2012

V sobotu jsme hráli v Trojanovicích. Do zápasu jsme šli stím, aby jsme dali gól. Zápas jsme nezačali zrovna příjemně. V 5. minutě jsme poprvé inkasovsli. O 4. minuty později jsme inkasovali podruhé. Takže v 10. minutě to bylo 2:0 pro Trojanovice.  Obrat se začal konaat v 18. minutě, kdy po krásném centru Dominika Hykla přesně na hlavu Honzy Bernatského, který skóroval na 2:1 pro Trojanovice. Do poločasu jsme dali ještě jeden gól zásluhou Tomáše neničky. Poločas tak skončil 2:2. Druhá půle byla ve znamení šancí na obou stranách. Pět minut před koncem zápasu jsme po krásné přihrávce Ondry Sopucha na Toma Neničky, který se poté prosmíkl mezi dvěma obránci a skóroval na 2:3. Poslední minuty jsme docela zvládali, ale minutu před koncem přišel faul na půli hřiště. Po krásném centru padl gól z půle hřiště. A stanovil skóre na konečných 3:3.

Ženklava-Lichnov 10.10.2012

Do zápasu jsme vstoupili docela dobře. Měli jsme občas drtivý tlak a pár šancí, které jsme neproměnili. Hra byla vyrovnaná, ale soupeř dal ke konci poločasu gól na 0:1 a tak skončil i první poločas. Do druhého poločasu jsme vstoupili tak, aby jsme neinkasovali, ale dorovnali. Poté se nám zranil Dominik Klosík(praštil se hlavou o protihráče) a tak jsme byli o něco oslabení. Měli jsme i pár velkých šancí, ale ty jsme neproměnili a tak jsme inkasovali na 0:2. Po chybě Lukáše Huly jsme dostali laciný gól na 0:3. Ke konci jsme měli šance, ale zůstaly neproměněny. Po výborném zákroku Lukáše Mandy se naše obrana nestačila zorientovat a tak se balón odrazil na nohu soupeře a ten upravil skóre na konečných 0:4. Děkujeme fanouškům, kteří se došli podívat.

Ženklava-Straník 30.9.2012

Dnes jsme šli do zápasu stím, aby jsme vydřeli alespoň plichtu. To se nám nepovedlo ikdyž jsme měli v některých fázích až drtivý tlak gól jsme z toho nevytěžili. První poločas jsme hráli dobře až na jednu chybu v obraně, kterou dokázal soupeř potrestat. V druhé půli jsme měli prvních deset minut drtivý tlak, ale nic jsme nevytěžili. Poté se nám zranil kapitán týmu a předčasně odešel do kabin. Posledních 15. minut jsme sice měli šance, ale soupeř nějakým způsobem dokopal balón do naší sítě po závaru před bránou. Takže konečný stav 0:2.

Tichá-Ženklava 23.9.2012

Dnes jsme podali doposud nejhorší výkon není k tomu co dodat. 9:0 (3:0)

Ženklava-Vlčovice-Mniší 16.9.2012

Dnes jsme do zápasu vstoupili stím, aby jsme nedělali zbytečné chyby. To se nepovedlo a po prvním úniku byl zastaven nedovoleným zákrokem hráč Vlčovic a Dominik Hykl za to viděl žlutou kartu. Za chvíli jsme měli mírný, kde jsme z toho vytěžili první branku zásluhou Tomáše Neničky. Poté byla hra vyrovnaná a šance na obou stranách. Do přestávky se už nic nestalo tak první půle skončila 1:0. Do druhé půle jsme si řekli pár drobností a vyrazili jsme na trávník. Hra byla zase vyrovnaná až na náš druhý vedoucí gól v síti Vlčovic. Po krásné přihrávce Honzy Bernatského Dominiku Klosíkovi a ten dál v zápětí gól na 2:0. Na závěr měli tlak Vlčovice, ale nebylo jim to nic platné, jelikož už žadný gól nepadl.

Foto na: tjsokolzenklava.rajce.idnes.cz/zapas_s_Vlcovicemi_16.9.2012

Sedlnice-Ženklava 9.9.2012

Dnes jsme jeli do Sedlnic, kde jsme neočekávali žádný hezký výsledek. S úpně jinčí sestavou jsme sice dokázali hrát vyrovnaně, ale proti Sedlnicím, kterým nikdo neodešel jsme měli malinkou šanci na úspěch. Bylo znát, že nám tych pět hráčů základní sestavy chybí, kteří odešli do dorostu. První poločas jsme hráli vyrovnaně na obou stranách. První gól padl v 26. minutě do naší brány a tak se Sedlnice dostaly do vedení 1:0. V druhém poločase se nám vymstilo nedáš, dostaneš a tak se to taky stalo. Po naší akci šli hned do protiútoku Sednice, kteří s toho vytěžili vedení 2:0. A při třetím gólu do naší brány to bylo to stejné. Takže vysledek utkání 3:0 pro Sedlnice. Chceme poděkovat divákům, kteří se přijeli podívat :-).

Ukončení sezóny 2011/2012

FOTO NA: tjsokolzenklava.rajce.idnes.cz/Ukonceni_sezony_2011_2012/

Straník-Ženklava 10.6.2012

Zápas se hrál na podmočeném trávníku, který ještě nemáme tak nacvičený a šlo to někdy vidět. První poločas jsme hráli vyrovnanou hru s našim soupeřem. Šance byly na obou stranách, ale žádná neskončila gólem. Ještě se nám zranil Jan Bernatský II. a byl problém.  Proto o poločase platil stav 0:0. Do druhé půle jsme šli stím jako do první. Hlavně neinkasovat, ale vstřelit gól. Opak je ale pravdou. Hned ze začátku jsme dostali dva góly. Do deseti minut ještě další dva a do konce zápasu další dva. Takže konečný stav zápasu 6:0.

Autor: Hykl

Lichnov-Ženklava 3.6.2012

Před zápasem jsme půjčili čtyři hráče soupeři a to se nám v průběhu zápasu nevyplatilo. Začali jsme sice dobře už v 5. minutě jsme vedli 1:0. Do poločasu jsme přidali ještě další tři góly, ale soupeř dokázal dát kontakní gól. Poločas skončil 1:4 z pohledu hostů. V druhém poločase jsme úplně přestali hrát. Proto nás soupeř potrestal třemi góly. A tak byl konečný stav zápasu 5:4 pro domácí tým.

Autor: Hykl

Ženklava-Vlčovice-Mniší 27.5.2012

Chtěli jsem počkat co nám vyloží soupeř, ale hned na začátku dal Adam Ries gól. Tvrdě jsme dřeli a na hře to bylo poznat. Poté následovala standartní situace a z té dal další gól Daniel Biner. Do poločasu soupeř ještě dokázal snížit. Do druhého poločasu jsme hned nastoupili a hráli od začátku. Po chvíli byl faulován v pokutovém území Jaromír Ožana. Sám faulovanný hráč penaltu proměnil. Pěkným slalomem v pokutovém území zvýšil naše vedení Daniel Biner. O další gól se zasloužil František Říha. Soupeř sice dokázal dát ještě gól, ale těsně před koncem dal poslední gól František Říha na konečných 6:2.

Autor: Jan Bernatský II.

Foto ze zápasu na:

Sedlnice-Ženklava 20.5.2012

Zápas se Sedlnicemi byl prostě hrůza, když ve velkém vedru se nám přechod do pokutového území a nejen to, prostě všechno. První poločas byl zahazovač šancí. Střely byly hezké, ale letěly buď nad nebo vedle. Ve druhé půli jsme hráli na tři obránce, čtyři záložníky a tři útočníky. Tento risk se vyplatil, byli jsme lepší a ani jsme soupeře moc za půlku nepustili. Za celý zápas měli jen dvě střely na bránu. Ke konci zápasu jsme se už dostávali do pokutového území a zásluhou Dominika Hykla jsme dali dvě minuty před koncem zápasu gól na 0:1. Tento výsledek vydržel až do konce a tak jsme po dvou zápasech zase vyhráli.

Autor: Dominik Hykl

Ženklava-Tichá 13.5.2012

Zápas s lepším týmem z tabulky jsme hráli vyrovnanou hru. Inkasovali jsme jako první. Poté v pokutovém území upadl Jaromír Ožana a byla odpískána penalta a sám ji proměnil. Proto jsme šli do kabin za stavu 1:1. Do poloviny druhého poločasu jsme měli menší převahu. Po menší převaze jsme inkasovali na 1:2. Po podcenění jednoho hráče šel sám na bránu a inkasovali jsme na konečných 1:3.

Autor: Hykl, Bernatský II.

Rybí-Ženklava 6.5.2012

Do utkání jsme vstoupili stím, aby jsme dali hned gól. Opak je ale pravdou hned ze začátku jsme dvakrát inkasovali. Po 15. minutách jsme dali kontaktní gól na 2:1. Poté dal vlastní gól Ondřej Sopuch a bylo to 3:1. Ke konci poločasu jsme ještě jednou inkasovali a tak první poločas skončil 4:1. Do druhé půle jsme šli stím, aby jsme neinkasovali, ale aspoň srovnali. Krátce po výkopu jsme dali gól na 4:2. Po dalších dvaceti minutách jsme zase inkasovali na 5:3. Na konci zápasu jsme dali další gól na 5:3 a také skóre vydrželo až do konce.

Ženklava-Trojanovice-Bystré 29.4.2012

V silném větru a horku se nám nic nedařilo,hned ze začátku jsme poprvé inkasovali. Druhý gól jsme dostali po přehlavičkování v poklutovém území. Za pár minut po druhém inkasovaném gólu, jsme dali kontaktní gól zásluhou Jaromíra Ožany na 1:2. Těsně před koncem poločasu jsme zase inkasovali. Bylo to po hrubé chybě na půli hřište od Dominika Hykla, proto poločas skončil 1:3. Do druhé půle, jsme šli stím, aby jsme neinkasovali, ale naopak se pokusili srovnat. Po páru šancí na obou stranách, měl navrch zase soupeř. Po 25. minutách jsme inkasovali na konečných 1:4.

Petřvald n.M.-Ženklava 22.4.2012

Zápas s Petřvaldem na Moravě nám vyšel hned od začátku už od 3.minuty jsme vedli 1:0. Krásný centr od Dominika Hykla zakončil do brány Franta Říha. Do poločasu jsme měli i štěstí nebo trefili břevno a následně trefili tyč. Do druhé půle jsme chtěli vstoupit jak do první. Celou dobu jsme měli tlak, až na několik jejich rychlých brejků. Následně z takové nenápadné akce po pravém křídle zakončil do brány Jaromir Ožana, když mu nahrál Matěj Slíva a Franta Říha. A golman nás podržel a vychytal první nulu v sezóně.

Ženklava-Mořkov 15.4.2012

První utkání jarní části sezóny se nám vydařil. S mořkovem jsme sehráli vyrovnanou partii. Až do konce jsme bojovali ze všech sil. Po první půli to bylo 0:1, ale ve druhé jsme se zvedli a najednou jsme vedli 2:1. Soupeř měl na konci zápasu více šancí a vytěžili z našich chyb, kdy dali vyrovnávací gól na 2:2. Tento výsledek vydržel do posledního hvizdu rozhodčího.

Přátelské utkání se Štramberkem 7.4.2012

Přátelaké utkání se Štramberkem se nám nevydařilo až tak podle našich představ. Prohráli jsme 8:3 (6:1). Byl to zápas, že se nám vydařila první půle, ale jen z půlky do 20 minuty jsme drželi stav 0:0. Poté jsme dostali rychle čtyři góly po sobě. Nato, že Štramberk hraje o třídu výš, tak si myslíme, že jsme snima sehráli vyrovnanou partii.

Přípravný zápas s Mořkovem 31.1.2012

Přípravný zápas s Mořkovem jsme sice vyhráli ale jen těsně 3:2 (0:1). Nebyla to žádná sláva na to, že soupeř byl pořádně oslaben. Chybělo jim hodně hráčů. Nebyli jsme ještě moc sehraní, ale celkem se nám i zadařilo. Někteří hráči podali pěkný výkon, i naši menší žáci si zahráli a pěkně se protihráčům ukázali.Góly dali Dan Biner , František Říha a Jaromír Ožana. Myslím, že jsme mohli podat mnohem lepší výkon , než ten co jsme předvedli. Trenéři vypadali spokojeně , ale nevím jak to viděli oni sami.

Turnaj 25.2.2012 Štramberk

Turnaj ve Štramberku se nám sice nedařil podle představ, ale nakonec jsme si odvezli 3. místo a pohár. Na turnaji skórovali Daniel BITNER-3 a Dominik HYKL-1. Bojovali jsme vždy až do konce. O jeden jediný gól jsme byli na 3. místě před Veřovicemi. Na 1. místě se umístil domácí Štramberk a na 2. Bartošovice. Se všemi jsme odehráli vyrovnané zápasy.

Foto na: tjsokolzenklava.rajce.idnes.cz/Turnaj_25.2.2012_Stramberk/

Turnaj 18.2.2012 Zašová

Turnaj v Zašové se nám moc vyvedl. Všichni hráli až do samotného konce. Chyběl nám golman a šlo to trochu vidět, ale i přes nezdary to byl dobrý výkon v bráně pro LUKÁŠE SLÍVU. Góly dávali Danek BINER-4, Dominik HYKL-1 a Franta ŘÍHA-1. Chybělo málo a mohli jsme být mezi nejlepšími čtyřmi týmy na turnaji, ale jelikož jsme poslední dva důležité zápasy prohráli. Proto jsme se museli smířit se zápasem o deváté místo s Březolupy. Po dlohém vedení 1:0 přišla poslení dvou minutovka, kde nás úplně zmáčli a dali vyrovnávající gól. Poté přišly na řadu penalty, na které jsme prohráli 0:2 a museli jsme se smířit s desátým místem.

Foto na:tjsokolzenklava.rajce.idnes.cz/Turnaj_Zasova_18.2.2012

Turnaj 27.12.2011 Kopřivnice

Turnaj v Kopřivnici se nám moc nevydařil po prvním prohraném zápasem se Štramberkem přicházely další porážky, až na předposlední zápas s Michálkovicemi. To byl náš jediný bod za celý turnaj, ale chtěli bychom poděkovat našim trenérům za to, že nás přihlásili na tento turnaj a mohli jsme nasbírat cenné skušenosti.

Ukončení sezóny 2011

Ukončení sezóny dopadlo velice dobře. Žáci remízovali s rodiči 6:6 po obdivuhodném výkonů našich rodičů (někteří o poločase nemohli). O poločase vedli naši rodičé 3:2.  Nejlepším hráčem byl Martin Macháček tímto mu chceme poděkovat za dobrý výkon. Po konci zápasu museli naši rodiče svůj výkon pořádně zapít. Nejlepší hráč rodičků byla Paní Zavadilová. Některé děti vydržely až pozdě do večera. Tímto chceme poděkovat i našemu trenérovi Lumíru Dorotikoví a jeho dvoum asistentům Lukáše Hykla a Jana Bernatského a všem za výborné dobroty.